fbpx
PL
You are here:Home»Commandaria»Commandaria
Podążając szlakiem z oznaczeniem turystycznym Commandaria, stworzonym specjalnie dla tej unikalnej marki, goście mają szansę odkryć kulturę i tradycje związane z wyrabianym tutaj nieprzerwanie od wielu lat jednym z najstarszych win na świecie. Commandaria zdobyła pierwsze miejsce na pierwszym międzynarodowym konkursie wina „La Bataille des Vins”, zorganizowanym w 1224 roku,. Mimo że w starożytnych pismach można znaleźć wiele odniesień dotyczących specjalnego, słodkiego wina z Cypru, to oficjalnie przyjmuje się, że to templariusze w średniowieczu rozpoczęli systematyczną produkcję Commandarii, w swojej głównej siedzibie administracyjnej „La Grande Commanderie”, której to wyjątkowe wino zawdzięcza swoją obecną nazwę. Produkcja Commandarii trwa nieprzerwanie od tamtych lat, a wino zachwyca kolejnych zdobywców wyspy. Jego produkcja jest zwiększana, a trunek rozpowszechniany na terenie basenu Morza Śródziemnego poprzez eksport do sąsiadujących krajów. W czasie zwiedzania 14 wiosek powiązanych z produkcją Commandarii zobaczysz muzea, winnice oraz warsztaty prezentujące i promujące historię oraz produkcję tego szczególnego, słodkiego cypryjskiego wina. Zobaczysz, jak to starożytne wino jest produkowane od wieków i spróbujesz wraz z specjalnymi, lokalnymi przysmakami, które podkreślą jego smak i aromat. Odkryjesz w ten sposób jeszcze jeden wyjątkowy cypryjski produkt kształtujący bogactwo gastronomiczne naszej wyspy.

 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.