fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Muzea i Galerie»Galerie Sztuki Fundacji Arcybiskupa Makariosa III
Galerie Sztuki Fundacji Arcybiskupa Makariosa III
Galerie Sztuki Fundacji Arcybiskupa Makariosa III
Cztery galerie sztuki składające się na Centrum Kultury Fundacji Arcybiskupa Makariosa III przedstawiają wyjątkową kolekcję reprezentatywnych dzieł sztuki zachodnio-europejskiej, datowanych od renesansu do czasów współczesnych, oraz arcydzieła greckie i cypryjskie.

W pierwszej galerii znajdują się prace malarzy zachodnich takich jak m.in. Nicolas Poussin, Eugene Delacroix; w drugiej obrazy, ryciny oraz mapy z czasów greckiej wojny o niepodległość w 1821 roku; w trzeciej obrazy greckich artystów z XIX i XX wieku, a w czwartej reprezentatywne dzieła sztuki cypryjskiej z XX wieku.

Region: Nikozja
Adres:  Plateia Archiepiskopou Kyprianou, (tereny pałacu arcybiskupa)
Kontakt:  tel.: +357 22 430 008, fax: +357 22 430 667
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 09.00–13.00 i 14.00–16.00, sobota-niedziela: zamknięte.
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta państwowe.
Cena biletu: dorośli 4,00 Euro / uczniowie 2,00 Euro.
Strona internetowa: http://www.makariosfoundation.org.cy
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.