fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Muzea i Galerie»Muzeum Początków Przemysłu w Agia Varvarze
Muzeum Początków Przemysłu w Agia Varvarze
Muzeum Początków Przemysłu w Agia Varvarze
Warsztat z początkowej fazy ery przemysłowej zlokalizowany w Agia Varvara łączy tradycyjny dom z miejscem do pracy i tworzy interesujące muzeum prezentujące życie codzienne na wyspie, takim jakie było w przeszłości.

Warsztat wykorzystuje prymitywne urządzenia z lat 20. XX wieku: młyn do mąki, młyn do kruszenia pszenicy, młyn do jęczmienia i młyn oliwny, wszystkie napędzane jednym silnikiem, który wprawiał w ruch maszyny w zależności od potrzeb właściciela poprzez kombinację szybów transmisyjnych, kół i pasów. Prasa do wina i wrzeciono były wykorzystywane przez żonę właściciela.

Region: Nikozja
Adres:  wioska Agia Varvara, 22 km na południe od Nikozji
Kontakt:  tel.: +357 22 521 715 / +357 99 888 070, fax +357 22 441 150
Godziny otwarcia: środa i sobota: 08.00–13.00, sobota: 15.00–18.00, niedziela: zamknięte. Inne godziny zwiedzania mogą zostać uzgodnione po wcześniejszej rezerwacji, po skontaktowaniu się pod numer telefonu komórkowego
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta.
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.