fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Muzea i Galerie»Nikozjańskie Miejskie Centrum Sztuki
Nikozjańskie Miejskie Centrum Sztuki
Nikozjańskie Miejskie Centrum Sztuki
Nikozjańskie Miejskie Centrum Sztuki znajduje się w budynku starej elektrowni, która sama w sobie jest doskonałym przykładem industrialnej architektury, a prace restauracyjne zostały docenione w 1994 roku nagrodą Europa Nostra.

Celem centrum jest promocja sztuki na Cyprze i jest to największa i najstarsza tego typu placówka na wyspie. Miejsce to posiada duży obszar wystawienniczy, gdzie znajduje się również kolekcja specjalistycznych publikacji dla miłośników sztuki. Organizowane są tu również wystawy sztuki współczesnej i nowoczesnej z udziałem znanych artystów cypryjskich i zagranicznych. Wiele z tych wystaw było stworzonych we współpracy z muzeami, centrami sztuki i instytucjami kultury krajów europejskich i nie tylko.

Centrum jest powiązane z Muzeum Sztuki Nowoczesnej Pierides w Atenach.

Region: Nikozja
Adres:  Palias Ilektrikis 19
Współrzędne GPS: szer.: 35.173968 dł.: 33,366639
Kontakt:  tel.: +357 22 797 400, fax: +357 22 432 531
Godziny otwarcia: NiMAC: wtorek-sobota: 10.00–21.00, niedziela–poniedziałek: zamknięte. Biura: poniedziałek-piątek: 08.00–15.00, sobota-niedziela: zamknięte
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta państwowe i przez cały sierpień
Cena biletu: wstęp bezpłatny
Strona internetowa: http://www.nimac.org.cy.
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.