fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Miejsca i Zabytki»Park rzeźb w Agia Napa / Park śródziemnomorskich roślin, kaktusów i sukulentów (Agia Napa Sculpture Park / Park of Mediterranean Plants, Cacti and Succulents)
Park rzeźb w Agia Napa / Park śródziemnomorskich roślin, kaktusów i sukulentów (Agia Napa Sculpture Park / Park of Mediterranean Plants, Cacti and Succulents)
Park rzeźb w Agia Napa / Park śródziemnomorskich roślin, kaktusów i sukulentów (Agia Napa Sculpture Park / Park of Mediterranean Plants, Cacti and Succulents)
Położony na skrzyżowaniu Cape Greko i Kryou Nerou Avenue, park rzeźb o powierzchni 20 000 m2 i przylegający do niego park kaktusów, oferują piękną scenerię do spacerów z oszałamiającymi, panoramicznymi widokami i ławkami po drodze.

Park rzeźb składa się z dużej kolekcji dzieł ponad 50 artystów z całego świata, którzy uczestniczyli w corocznym sympozjum rzeźbiarskim organizowanym przez gminę Agia Napa. Kolekcja jest stale uzupełniany. W 2015 roku artyści z całego świata tworzyli swoje rzeźby na miejscu przez okres trzech tygodni, zamieniając park w warsztat na świeżym powietrzu.

Park roślin śródziemnomorskich, kaktusów i sukulentów jest przedłużeniem parku rzeźb i jest również projektem ciągłym, mającym na celu zaprezentowanie różnych odmian kaktusów i innych sukulentów charakterystycznych dla wyspy.


Region: Ammochostos
Adres: Kryou Nerou Avenue, Agia Napa
Kontakt: tel.: +357 23 816 300, fax: +357 23 722 607
Godziny otwarcia: od wschodu do zachodu słońca.
Okres działania: cały rok.
Cena biletu: wstęp bezpłatny.
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.

 

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.