fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Kultura»Miejsca i Zabytki»Targ OCHI
Targ OCHI
Targ OCHI
Targ „OCHI” to targ rolny odbywający się w każdą środę i sobotę na terenie meczetu Bayraktar, w jednym z 11 bastionów weneckich murów Nikozji. Rolnicy sprzedają najświeższe, sezonowe, lokalne produkty – głównie owoce i warzywa – po okazyjnych cenach, a wszystko to w historycznym otoczeniu meczetu osmańskiego, który został zbudowany na cześć niosącego flagę, który jako pierwszy wspiął się na mury Nikozji podczas oblężenia miasta przez wojska osmańskie w 1570 r. Nazwa meczetu pochodzi od tureckiego słowa „bayrak”, oznaczającego „flagę” lub „trofeum wojskowe”.

Region: Lefkosia
Adres: Constantinou Paleologou on Constanza Bastion
Współrzędne GPS: Lat: 35.169443 Lon: 33.366332
Godziny otwarcia: Środa: 06:00 - 17:00
Sobota: 06:00 - 16:00
Okres działania: Cały rok, zamknięte w święta państwowe
Cena biletu: Bezpłatny
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
 
 
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.