fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Zdrowie i Uroda»Turystyka medyczna na poziomie premium
Turystyka medyczna na poziomie premium
Turystyka medyczna na poziomie premium
Połączenie opieki zdrowotnej z relaksującymi wakacjami pozwala czerpać korzyści z zabiegów medycznych najwyższej klasy w przystępnych cenach. Jednocześnie możliwość przebycia rekonwalescencji na pięknej, słonecznej wyspie przywraca równowagę umysłowi, duszy oraz ciału.
 
Cypr szybko stał się popularnym kierunkiem turystyki medycznej za sprawą obszernej oferty nowoczesnych prywatnych szpitali i klinik, które dysponują doskonałym zapleczem technicznym, najnowszym sprzętem oraz doświadczonym personelem szkolonym w Europie lub Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu wyspa oferuje kompleksową obsługę medyczną pacjenta – od leczenia do rekonwalescencji.
 
Coroczne badania kontrolne, chirurgia kosmetyczna i rekonstrukcyjna, fizjoterapia, dializy, opieka kardiologiczna, zabiegi stomatologiczne
i chirurgiczne, aż nawet leczenie niepłodności – Cypr oferuje atrakcyjne cenowo usługi medyczne podczas wakacji, kusząc dodatkowymi atrakcjami.
 
Trudno nie docenić wygody położenia wyspy, bowiem można się na nią łatwo dostać z wielu krajów, z czego korzystają pacjenci umawiający zabiegi medyczne zaraz po przylocie. Normą są wizyty lekarskie w dniu rejestracji,
a lekarze-specjaliści z wielu dziedzin często pracują w jednym centrum usług medycznych bądź w zasięgu krótkiej podróży samochodem.
 
Znaczna liczba laboratoriów medycznych na Cyprze pozwala na przeprowadzenie zarówno rutynowych, jak i rozszerzonych badań, a czas oczekiwania na wyniki oraz diagnozę okazuje się niezwykle krótki. Pacjenci są pod opieką wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego oraz pomocniczego – każdy mówi po angielsku, a wielu lekarzy posługuje się ponadto innymi językami, w tym rosyjskim, niemieckim, francuskim czy arabskim.
 
Z uwagi na niewielką powierzchnię przejazdy po wyspie nie trwają długo, dzięki czemu wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki – zarówno z perspektywy zabiegu, jak również późniejszej rekonwalescencji. Ta może przebiegać w otoczeniu pełnym piękna i spokoju, a także umożliwiać rekreację oraz lekki sport – nie wspominając o korzystaniu ze zdrowej diety śródziemnomorskiej. Słońce świeci na Cyprze przez cały rok, toteż dochodzenie do zdrowia nie musi przebiegać w czterech ścianach!
 
Cypryjskie Biuro Promocji Usług Medycznych (www.cyhealthservices.com), oraz Ministerstwo Zdrowia Cypru (www.moh.gov.cy) mogą udzielić informacji, danych kontaktowych oraz porad w zakresie usług medycznych i opieki zdrowotnej oferowanych na wyspie, podobnie zresztą jak przedsiębiorcy świadczący tego rodzaju usługi. Co więcej, Ministerstwo Turystyki publikuje broszurę informacyjną, link do której znajduje się obok tekstu.
 
Podsumowując, bez względu na to, czy planujecie badania okresowe, czy wykonanie skomplikowanego zabiegu medycznego, na Cyprze otrzymacie świadczenia medyczne najwyższej jakości, a uzdrowiskowe walory wyspy będą balsamem sprzyjającym rekonwalescencji.
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.