fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Żeglarstwo Morskie»Rejsy Wycieczkowe»Cypr: port historii i kultury
Cypr: port historii i kultury
Cypr: port historii i kultury
 
Zanim armie Aleksandra Wielkiego ruszyły na wschód w kierunku niezdobytych ziem, ich statki zawinęły do portu na Cyprze, aby dokonać niezbędnych przygotowań i modyfikacji.

Ta sama strategiczna lokalizacja, która sprawiła, że Cypr stał się punktem wyjścia dla rozwijającego się imperium Aleksandra, sprawia, że wyspa jest dziś pożądanym centrum dla spokojniejszej działalności morskiej…dla rejsów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o rejs, który rozpoczyna się na wyspie, czy też Cypr jest jednym z przystanków na trasie lub wyborem kiedy decydujemy się na wakacje typu fly and cruise (przylot do jednego z portów na trasie rejsu), obecnie Cypr jest jednym z czołowych miejsc rejsów po Morzu Śródziemnym. 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.