fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Żeglarstwo Morskie»Rejsy Wycieczkowe»Wakacje na trzech kontynentach: rejsy z Cypru
Wakacje na trzech kontynentach: rejsy z Cypru
Wakacje na trzech kontynentach: rejsy z Cypru

Jako najbardziej wysunięta na wschód wyspa na Morzu Śródziemnym, Cypr jest naturalnym punktem wyjścia do odkrywania niezwykle zróżnicowanego regionu, oferując możliwość uatrakcyjnienia wakacji na wyspie poprzez rozszerzenie ich na inne kraje.
Lokalne linie wycieczkowe wyruszające z portu w Limassol - głównie w miesiącach letnich - zapewniają zarówno mieszkańcom, jak i turystom możliwość doświadczenia splendoru starożytnego Egiptu, głównych atrakcji Izraela i Libanu oraz urokliwych greckich wysp – a wszystko w zasięgu krótkiego rejsu.
 
 
Rejsy trwają zazwyczaj od dwóch do pięciu dni i pozwalają w pełni wykorzystać położenie geograficzne Cypru, tak aby wyeliminować potrzebę rezerwacji hoteli w portach znajdujących się na trasie rejsu. Na przykład podczas dwudniowego rejsu pasażerowie nocują na pokładzie, a następnie mogą spędzić cały dzień na zwiedzaniu zabytków miejsca docelowego, po czym ponownie nocują na statku w drodze na Cypr.
Rejsy obsługiwane są przez duże i wygodne statki wycieczkowe, które oferują zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem i rozrywkę w bardzo rozsądnych cenach. Rezerwacji na rejsy można dokonać podczas wakacji na Cyprze, wielu touroperatorów w Europie i poza jej granicami również zamieszcza oferty cypryjskich rejsów w swoich broszurach wakacyjnych. Statki zazwyczaj opuszczają port w Limassol po południu/wczesnym wieczorem, docierając do miejsca przeznaczenia następnego dnia rano. Programy rejsów zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby odpowiadały różnorodnym oczekiwaniom, miały dogodne daty rozpoczęcia i atrakcyjne miejsca docelowe.
 
Aby uzyskać aktualne informacje na temat rejsów i tras rejsów oferowanych z Cypru, odwiedź

www.salamiscruiselines.com

www.louiscruises.com.cy