fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Nature»Cycling»Alaminos – wymagająca jazda na rowerze górskim
Alaminos – wymagająca jazda na rowerze górskim
Alaminos – wymagająca jazda na rowerze górskim
Trasa rozpoczyna się na plaży w Alaminos i biegnie wzdłuż wybrzeża do wiosek Mazotos i Alethriko, a następnie prowadzi wzdłuż wspaniałej ścieżki pod górę, która kończy się na szczycie Stavrovouni, gdzie znajduje się klasztor Stavrovouni, zbudowany na skalistym szczycie. Następnie trasa prowadzi z powrotem w dół, do wioski Kornos, znanej z tradycyjnych, ręcznie wyrabianych naczyń glinianych, a także z tradycji pszczelarstwa, gdzie produkuje się najwyższej jakości miód. Następnie należy odkryć wioskę Delikipos, zbiornik wodny Dipotamos oraz piękne i malownicze Agios Theodoros, by w końcu dotrzeć do plaży Alaminos.

Aby pobrać trasę w formacie gpx, kliknij tutaj.


Dystans: 87.0km
Wysokość wzniesienia:  1638m
Najwyższy punkt:  633m
Najniższy punkt:  0m
Pętla:  TAK
Ukształtowanie terenu:  góry

  Długość odcinka w km Dystans całkowity w km
Plaża w Alaminos 0.0 0.0
Plaża w Mazotos 5.7 5.7
Mazotos 3.5 9.2
Alethriko 7.9 17.1
Klasztor Stavrovouni 12.6 29.7
Kornos 8.1 37.8
Delikipos 5.0 42.8
Tama Dipotamos 12.3 55.1
Agios Theodoros 8.4 63.5
Plaża w Alaminos 23.5 87.0
     
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.