fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Nature»Cycling»Larnaka 1 - Larnaka (Larnaka) Plaża turystyczna - Meczet Hala Sulta Tekke - Trasa rowerowa z latarnią morską Meneou
Larnaka 1 - Larnaka (Larnaka) Plaża turystyczna - Meczet Hala Sulta Tekke - Trasa rowerowa z latarnią morską Meneou
Larnaka 1 - Larnaka (Larnaka) Plaża turystyczna - Meczet Hala Sulta Tekke - Trasa rowerowa z latarnią morską Meneou

Trasa rozpoczyna się na plaży turystycznej w Larnace i prowadzi na południe do ronda portowego w Larnace ścieżką rowerową po lewej stronie drogi. Dalej jedzie prosto, wzdłuż alei Athinon (promenada Finikudes), mija zamek w Larnace i plażę Mackenzie, skręca na zachód, by na światłach wjechać na drogę na lotnisko w Larnace, skręcając w lewo. Trasa prowadzi obok ronda starego lotniska, a wkrótce potem skręca w prawo do meczetu Hala Sultan Teke. W pobliskim lesie znajduje się restauracja i miejsce na piknik. Idąc dalej prosto, można dotrzeć do Meneou.
Stan dróg: dobrej jakości drogi utwardzone na całej długości.

Opis trasy: ta wycieczka to rowerowa wyprawa do Larnaki.

Trasa alternatywna: aby nieco wydłużyć wycieczkę, jedź drogą z Meneou na wybrzeże w kierunku południowo-wschodnim, wjedź na główną drogę nadmorską, która prowadzi obok średniowiecznej wieży Kiti. Następnie skręć w prawo w kierunku północno-zachodnim przez wioski Pervolia i Kiti i wróć do Meneou.

Aby pobrać trasę w formacie gpx, kliknij tutaj.

Dystans: 25.4km
Wysokość wzniesienia:  36m
Najwyższy punkt: 21m
Najniższy punkt:  2m
Pętla: NIE
Ukształtowanie terenu: Plaski
Nawierzchnia drogi: Wybrukowana

Odcinek Długość odcinka w km Całkowita odległość w km
Plaża w Larnace 0,0 0,0
Larnaka 9,3 9,3
Finikudes 1,4 10,7
Meczet Hala Sulta Teke 4,7 15,4
Meneou 3,6 19,0
Pervolia 4,4 23,4
Latarnia morska w Pervoli 2,0 25,4


VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.