fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Nature»Cycling»Starożytne Vasilikos
Starożytne Vasilikos
Starożytne Vasilikos

Trasa rozpoczyna się na plaży Gubernatora i prowadzi na zachód do Monagroulla. Trzykilometrowy podjazd pod górę prowadzi do pięknej wioski Asgata. Należy przejść przez wąskie uliczki wioski i zejść w dół do Kalavasos. Brukowane, tradycyjne uliczki, okazały kościół Najświętszej Marii Panny i meczet to jedne z wielu rzeczy, które można podziwiać w Kalavasos. Następnie należy udać się na południe i odkryć wioskę Tochni, gdzie starożytny kościół z pewnością zrobi wrażenie. Choirokoitia i Psematismenos to kolejne wioski, które warto odwiedzić, zanim dotrzesz do Zygi i przystani w Zygi. Kontynuuj jazdę w kierunku Vasiliko, aby zakończyć trasę okrężną na plaży Gubernatora.

Aby pobrać trasę w formacie gpx, kliknij tutaj.

Dystans: 47.2km
Wysokość wzniesienia:  677m
Najwyższy punkt:  338m
Najniższy punkt:  3m
Pętla:  TAK
Ukształtowanie terenu:   mieszany
Nawierzchnia drogi:  utwardzona
  Długość odcinka w km Całkowita odległość w km
Plaża Gubernatora 0,0 0,0
Monagroulli 8.5 8.5
Asgada 5.1 13.6
Kalavasos 6.7 20.3
Tochni 6.1 26.4
Choirokoitia 3.0 29.4
Choirokoitia osada neolityczna 0.0 29.4
Psematismenos 3.3 32.7
Zygi 4.5 37.2
Plaża Gubernatora 10.0 47.2
     VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.