fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Nature»Cycling»Pafos 4 - Polis - Neo Chorio - Androlikou - Fasli - Fontana Amoroza - Polis Cycling Route
Pafos 4 - Polis - Neo Chorio - Androlikou - Fasli - Fontana Amoroza - Polis Cycling Route
Pafos 4 - Polis - Neo Chorio - Androlikou - Fasli - Fontana Amoroza - Polis Cycling Route
To jedna z najciekawszych tras w rejonie Pafos. Zaczynając od Polis Chrysochous i wspinając się na Neo Chorio, można podziwiać wspaniałe widoki na wybrzeże. Wkrótce potem znajdziesz się na rowerze wzdłuż zielonych sosen i stad owiec, które swobodnie pasą się w okolicy. Dalej na trasie znajduje się, do niedawna, opuszczona wioska Androlikou. Zrujnowane wiejskie domy, dadzą Ci poczucie, że tutaj czas się zatrzymał. Warto zatrzymać się, aby poczuć nostalgię i dziwny urok opuszczonej wioski, zanim wyruszymy do Drousii.

W drodze na najwyższy punkt można podziwiać wspaniałe widoki na zielone sosny rozciągające się w dół zbocza, aby dotrzeć do żywych, błękitnych wód Morza Śródziemnego.

Stamtąd trasa prowadzi w dół do obszaru Fontana Amoroza. Tam, przed dalszą podróżą powrotną do Polis Chrysochous, możesz popływać w pięknych, krystalicznie czystych, błękitnych wodach słynnej Błękitnej Laguny, jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie.

Aby pobrać trasę w formacie gpx kliknij tutaj
 
 
 

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.