fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Trasy Tematyczne»Guided Tours»Discover the old Lefkosia (Nicosia) and its walls
Discover the old Lefkosia (Nicosia) and its walls
Discover the old Lefkosia (Nicosia) and its walls
Nikozja, jedyna podzielona stolica na świecie, znajduje się praktycznie w centrum Cypru i stanowi bogate centrum kulturalne. Historia miasta sięga epoki brązu. W starożytności i w czasach wczesnochrześcijańskich znana była jako Ledra. Jest stolicą Cypru od późnego okresu bizantyjskiego (XI wiek). Lusignanie przekształcili je we wspaniałe miasto z królewskimi pałacami i kościołami. Centrum miasta, stara "Chora", otoczona XVI-wiecznymi murami, z muzeami, starymi kościołami i średniowiecznymi budynkami, zachowuje spokojną atmosferę przeszłości.

Ta wycieczka z przewodnikiem oferuje spacer w odniesieniu do najbardziej godnych uwagi zabytków w otoczonym murami mieście Nikozja.

Aby zapoznać się z programem (daty/godziny) kliknij tutaj

Punkt początkowy: Ratusz Staromiejski, Plac Eleftheria, Nikozja
Punkt końcowy: Ratusz Staromiejski, Plac Eleftheria, Nikozja
Dni / godziny: Kliknij tutaj
Szacowany czas trwania: 2 godziny i 45 min.
Rezerwacja: Język wycieczki: angielski
Cena: Wolny
Organizatorzy: Gmina Lefkozja, DMT i Nikozja Urząd Turystyki
Informacja: Biuro Informacji Wiceturystycznej Ministerstwa Turystyki
Aristocprou 11, Laiki Yeitonia, CY-1011,
Tel. +357 22674264, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.