fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Trasy Tematyczne»Guided Tours»Agia Napa i morze: Inny wymiar
Agia Napa i morze: Inny wymiar
Agia Napa i morze: Inny wymiar
Marsz zostaje przełożony do odwołania


Ten „spacer” daje wgląd w historyczny związek Agia Napa z morzem oraz w niedawny rozwój małej wioski rybackiej, która stała się wspaniałym, nowoczesnym kurortem. W trakcie wycieczki można dowiedzieć się więcej o okolicy i podziwiać jej naturalne piękno. Uczestnicy przejadą dobrze zachowaną zabytkową bryczką w kierunku obrzeży Agia Napa, aby zwiedzić kościół Agios Epifanios. Następnym punktem programu jest wizyta w Parku Narodowym Przylądka Greco. Uczestnicy odwiedzą zapierające dech w piersiach wzgórze Kavos, z którego roztacza się niczym niezakłócony widok na wszystkie punkty horyzontu: na wschodzie – cypel przylądka Pidalion, gdzie znajduje się latarnia morska i obiekty francuskiej stacji radiowej; na zachodzie – Agia Napa; na północy – główna część Narodowego Parku Leśnego, a na południu – dziewicze wody i surowe wybrzeże. W drodze powrotnej krótki postój przy jaskini morskiej (skalny most) i pobliskim moście miłości. Po przerwie na kawę trasa biegnie wzdłuż wybrzeża, a uczestnicy zwiedzają grobowce Makronisos, które pochodzą z okresu hellenistycznego (323–30 rok p.n.e.) i rzymskiego (30 rok p.n.e.–324 rok n.e.).
Komentarz przewodnika koncentruje się na zapoznaniu uczestników z okolicą i oferuje dodatkowe informacje na temat różnych innych miejsc, które zwiedzający mogą chcieć zwiedzić samodzielnie lub w ramach zorganizowanej wycieczki.

O uczestnictwie w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.

Zwiedzanie połączone jest z przejażdżką unikalnym i dobrze zachowanym zabytkowym autobusem! Należy dokonać wcześniejszej rezerwacji, podając nazwisko i hotel. W zabytkowym autobusie mieści się do 30 osób.

Prowadzenie: przez wykwalifikowanych licencjonowanych przewodników


Punkt startowy:  Biuro Informacyjne Ministerstwa Turystyki, Leoforos Kryou Nerou 12, 5330 Agia Napa, Cypr
Punkt końcowy: Biuro Informacyjne Ministerstwa Turystyki, Leoforos Kryou Nerou 12, 5330 Agia Napa, Cypr
Dni / godziny: co drugi czwartek w języku angielskim i niemieckim oraz angielskim
i szwedzkim
Okres funkcjonowania: od listopada 2022 r. do marca 2023 r., niedostępne w dni świąteczne
Przewidywany czas trwania:  3 godz., w tym 20 min. przerwy
Rezerwacja: wymagana jest wcześniejsza rezerwacja
Cena: oferowana bezpłatnie przez Urząd Miasta Agia Napa we współpracy
z Ministerstwem Turystyki i Cypryjskim Stowarzyszeniem Przewodników Turystycznych
Organizowane przez:  miasto Limassol, Ministerstwo Turystyki i Cypryjskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych
Rezerwacje i dalsze informacje turystyczne: Ministerstwo Turystyki, Leoforos Kryou Nerou 12, CY 5330 Agia Napa, Cypr, Tel: +357 23721796

 

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.