fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Trasy Tematyczne»Szlakiem Cypryjskich Winnic»Laona - Akamas Wine Route
Laona - Akamas Wine Route
Laona - Akamas Wine Route
Podróżuj przez sugestywny region surowych wybrzeży i uroczych małych wiosek, obfitujących w kulturę i bujne winorośle oraz posiadających niepowtarzalny charakter, który jest zarówno rustykalny, jak i współczesny.

Położone na północno-zachodnich wybrzeżach Cypru, urocze wioski i winiarnie zapraszają do odwiedzenia smaganych wiatrem winnic, w których odkryjesz rodzimą odmianę winogron Xynisteri (białą), która rośnie w klimacie łagodzonym przez morską bryzę.

Produkowane tu wina są chłodne, a jednocześnie solidne, o delikatnym aromacie i należą do najlepszych win białych produkowanych na wyspie. Jeśli chodzi o czerwone wino, region produkuje również jedne z najlepszych, dzięki rzadkiej i starożytnej odmianie winorośli Maratheftiko.

Oprócz wizyty w czterech winiarniach, obszar ten oferuje wiele tradycyjnych tawern, podwyższone widoki, intensywne naturalne piękno i możliwość odwiedzenia oszałamiającego półwyspu Akamas.
Ta wyboista trasa przebiega przez: Pafos, Mesogi, Tsada, Stroumbi, Kathikas, Akourdaleia, Pano Arodes, Kato Arodes, Ineia, Drouseia, Polis i Pegeia.
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.