fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Local Rural Museum of Kato Drys
Ta strona powstała jako cześć projektu „Plan Marketingowy Turystyki Wiejskiej 2007-2013”, mającego na celu podkreślenie unikalnego charakteru
i cech wiejskich terenów na Cyprze, które mają swój wkład w promocję wyspy nie tylko jako miejsca do plażowania, ale również jako miejsca oferującego gościom ciekawe doświadczenia związane ze zróżnicowanymi działaniami organizowanymi na terenach położonych w głębi wyspy. Projekt jest współfinansowany przez Fundusz Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej (ERDF). 

Local Rural Museum of Kato Drys

Local Rural Museum of Kato Drys
Local Rural Museum of Kato Drys
Mieszczące się w tradycyjnej rezydencji w górskiej wiosce Kato Drys, Lokalne Muzeum Wiejskie, było kiedyś domem Gabriela i Eleni Papachristoforou, a po ich śmierci zostało przekazane Departamentowi Starożytności z zastrzeżeniem, że będzie służyć jako lokalne muzeum życia wiejskiego.

Dom jest typowym przykładem lokalnej architektury z XIX wieku i jest zbudowany z kamienia. Składa się z pięciu pokoi na parterze i jednego pokoju na piętrze; Wewnętrzny, ogrodzony dziedziniec z glinianym piecem i zadaszonym przejściem z łukiem, które prowadzi do dużej bramy otwierającej się na drogę. Choć prosty, w swoim czasie był luksusowym domem.

Dziś muzeum przedstawia tradycyjne wiejskie gospodarstwo domowe i jest wyposażone w meble i sprzęty z tamtych czasów, w tym narzędzia, które były używane do celów zawodowych i prac domowych.

Muzeum jest również jednym z Wirtualnych Muzeów w Larnace. Zapoznaj się z nim poniżej lub na pełnym ekranie tutaj.

Region: Kato Drys Village , Larnaka (Larnaka)
Adres: Kato Drys 7714, Cypr
Nr kontaktowy: Tel.: +357 24 34 26 48
Godziny pracy: Codziennie: 09:00-15:00
Zamknięte co drugą sobotę
Czynne w okresie: Zamknięte w święta państwowe.
Wstęp: 1 € / Studenci, bezpłatnie (dostęp dla wózków inwalidzkich)
Strona internetowa: https://larnakaregion.com/directory/product/local-agricultural-museum-kato-drys
  Godziny otwarcia i zamknięcia, a także opłaty za wstęp mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Zaleca się śledzenie ewentualnych zmian przed wizytą.
 
 
 

Sugerowane aktywności:

Rural selected articles

Rural popular articles

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.