fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Troodos - Pafos (Paphos) Cycling Route
Troodos - Pafos (Paphos) Cycling Route
Troodos - Pafos (Paphos) Cycling Route
Ta 65-kilometrowa trasa łączy obszar Troodos z Pafos (Pafos) przez malownicze wioski doliny rzeki Diarizos.

Z placu Troodos trasa kieruje się na południe główną drogą Limassol - Troodos. W Psilo Dendro skręca w prawo do Pano Platres, a następnie do Kato Platres.Tuż za wioską skręca w prawo na Mandria i Pafos. Kierując się na południowy zachód, trasa biegnie przez Mandrię i wkracza do doliny Diarisos, mijając wioski Agios Nikolaos, Praitori, Kedares, Kidasi, Agios Georgios, Mamonia, Fasoula i Nikokleia, a na koniec łączy się ze starą drogą Limassol-Pafos. Stamtąd skręca na zachód, aby dotrzeć do Pafos przez wioski Mandria, Timi, Acheleia i Geroskipou.

Punkt początkowy: Plac Troodos
Punkt końcowy: Pafos
Dystans całkowity: 65km
Przyrost wysokości: 20 m
Poziom trudności: Trasa łatwa, w większości z górki. Wymaga dobrych hamulców, zarówno na rowerze ulicznym, jak i górskim.
Warunki drogowe: Droga utwardzona na całym odcinku.
 
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.