fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Karvounas - Prodromos Cycling Route
Karvounas - Prodromos Cycling Route
Karvounas - Prodromos Cycling Route
Trasa Karvounas - Prodromos ma średni stopień trudności i jest podzielona na dwie części: 10-kilometrowy zjazd (8 km leśną polną drogą) i stałe podejście przez pozostałe 12,7 km. Przy pierwszym oznakowanym punkcie widokowym 5 km od punktu startowego - wioska Kakopetria rozciąga się w dół w kierunku serca doliny Solea. Około 15 km od punktu początkowego tej trasy rowerzyści docierają do punktu widokowego Stavroullia. Tutaj, podobnie jak na miejscu piknikowym Marathos 2,5 km dalej, dolina Marathasa odsłania swój splendor z wioskami Pedoulas, Moutoullas i Kalopanagiotis na zachodzie. Dalej na północ znajduje się wioska Gerakies, na tle górskiego szczytu Kykkos i jego słynnego klasztoru.

Punkt początkowy: Karvounas powiedział:
Punkt końcowy: Prodromos
Dystans całkowity: 22,7km
Przyrost wysokości: 10 m
Poziom trudności: Trasa o średnim stopniu trudności, z dobrym dojazdem rowerowym.
Warunki drogowe: Dobrej jakości asfalt i leśna droga gruntowa w dobrym stanie (w zależności od warunków pogodowych).
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.