fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Stavros tis Psokas - Pyrgos Cycling Route
Stavros tis Psokas - Pyrgos Cycling Route
Stavros tis Psokas - Pyrgos Cycling Route
Ta 40-kilometrowa trasa oferuje alternatywną wycieczkę ze Stavros tis Psokas, prowadzącą do Pyrgos w regionie Tilliria, zamiast do Panagii i Pafos (Pafos).

Zaczynając od stacji leśnej Stavros tis Psokas, trasa wspina się nieco na północ, aż dociera do rozwidlenia. Droga po prawej stronie prowadzi na wschód do Kykkos, natomiast droga w lewo prowadzi na zachód do Pomos i Kato Pyrgos. Ta ostatnia to kręta droga zjazdowa, która wyłania się przy obozie wojskowym Agios Georgios.Stamtąd trasa skręca w prawo, kierując się na wschód, aby dotrzeć do drogi nadmorskiej i oddalonego o 6 km Pyrgos.

Punkt początkowy: Stavros tis Psokas
Punkt końcowy: Pyrgos
Dystans całkowity: 40km
Przyrost wysokości: 10 mln
Poziom trudności: Trasa stosunkowo łatwa, ponieważ w większości prowadzi w dół. Nadaje się do każdego rodzaju roweru z prędkościami i hamulcami w dobrym stanie.
Warunki drogowe: Dobrej jakości, utwardzona droga na całym odcinku.
 
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.