fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Stavros tis Psokas - Pafos (Paphos) Cycling Route
Stavros tis Psokas - Pafos (Paphos) Cycling Route
Stavros tis Psokas - Pafos (Paphos) Cycling Route
Ta 65-kilometrowa trasa łączy Kykkos i pasmo górskie Troodos z Pafos (Pafos).

Ze stacji leśnej w Stavros tis Psokas polna droga prowadzi w kierunku południowo-zachodnim przez jeden z najpiękniejszych regionów wyspy. Podjazdy i zjazdy odbywają się na przemian aż do kempingu w Agia. Stąd droga zaczyna się miarowo wspinać do końca lasu nieco poza Panagią, na miejscu piknikowym w Monasilakkas. Dalej prowadzi nieco dalej, aż do największej wioski w rejonie Panagii, miejsca urodzenia arcybiskupa Makariosa III, pierwszego prezydenta Cypru. Klasztor Panagia Chrysorrogiatissa znajduje się w pobliżu tej wioski. Trasa prowadzi dalej w kierunku Pafos, przechodząc przez wioski Asprogia, Kannaviou, Agios Dimitrianos, Psathi, Polemi, Kallepeia, Tsada i Mesogi.

Punkt początkowy: Stavros tis Psokas
Punkt końcowy: Pafos
Dystans całkowity: 65km
Przyrost wysokości: 475 mln
Poziom trudności: Trasa średnio trudna ze względu na sporo stromych podjazdów, szczególnie na utwardzonych odcinkach drogi. Wymaga roweru górskiego z 21 biegami.
Warunki drogowe: Różnorodne powierzchnie.
 
 
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.