fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Polis Circular Cycling Route
Polis Circular Cycling Route
Polis Circular Cycling Route
Ta 23-kilometrowa trasa prowadzi na południowy zachód od Polis drogą Polis – Pafos, aż do skrętu w prawo w kierunku Androlikou. Wspinając się powoli w Xeropotamos, mija wioski Androlikou i Fasli.Jadąc dalej w tym samym kierunku, dociera do kolejnego skrętu w prawo na polnej drodze; prowadzi ona w dół na zachód od grzbietu górskiego Akamas, aż do końca półwyspu. Po około 4 km polnej drogi następuje kolejny skręt w prawo, który prowadzi do miejsca piknikowego Śmigów, a następnie do Neo Chorio, gdzie prowadzi utwardzoną drogą z powrotem do Polis.

Punkt początkowy: Polis
 
Punkt końcowy: Polis
 
Dystans całkowity: 23km
 
Poziom trudności: Trudna trasa ze stromymi podjazdami i zjazdami. Wymaga roweru górskiego z amortyzowanym przednim widelcem.
 
Warunki drogowe: Różnorodne powierzchnie.
 
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.