fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Kato Pafos (Paphos) - Timi Forest Cycling Route
Kato Pafos (Paphos) - Timi Forest Cycling Route
Kato Pafos (Paphos) - Timi Forest Cycling Route
Ta 12-kilometrowa trasa prowadzi przez region Pafos, wzdłuż wybrzeża Kato Pafos, obok plaży turystycznej Geroskipou i kończy się na plaży Timi w pobliżu lotniska Pafos i pobliskiego gaju eukaliptusowego.

Trasa rozpoczyna się w porcie w Pafos, kierując się w kierunku południowo-wschodnim. Za hotelem Pafos Beach biegnie dalej ścieżką rowerową po prawej stronie drogi, równolegle do wybrzeża, aż do plaży turystycznej Geroskipou. Stamtąd biegnie polną drogą do obwodu lotniska w Pafos i przecina koryto rzeki Ezousa. Następnie trasa biegnie wzdłuż ogrodzenia lotniska, kierując się najpierw na północ, a następnie na wschód, aby połączyć się z utwardzoną drogą prowadzącą na lotnisko. W tym miejscu trasa skręca w prawo w kierunku morza. Idąc nieco dalej, dociera do małej zatoki i plaży Timi oraz pobliskiego gaju eukaliptusowego z miejscem piknikowym.

Punkt początkowy: Pafos Port
Punkt końcowy: Wybrzeże Timi
Dystans całkowity: 12km
Poziom trudności: Trasa łatwa - przeciętna. Wymaga roweru górskiego.
Warunki drogowe: Różnorodne powierzchnie.
 
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.