fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Geroskipou - Pafos (Paphos) Cycling Route
Geroskipou - Pafos (Paphos) Cycling Route
Geroskipou - Pafos (Paphos) Cycling Route
Ta 24-kilometrowa trasa prowadzi z Geroskipou do klasztoru Stavros tis Minthas i pola golfowego, a następnie do wioski Tsada, a kończy się w Pafos.

Trasa rozpoczyna się w centrum Geroskipou i kieruje się w stronę Limassol, jadąc starą drogą Limassol - Pafos. Pomiędzy Geroskipou a Koloni skręt w lewo prowadzi do Agia Marinouda na północy. Trasa przebiega przez wioskę i wspina się na północ, aby dotrzeć do wioski Marathounta. Stamtąd skręca w prawo, wspinając się w górę w kierunku wioski Episkopi w dystrykcie Pafos. Tuż przed szczytem wzgórza trasa prowadzi polną drogą w lewo, prowadzącą do pola golfowego i klasztoru Stavros tis Minthas. Stąd utwardzona droga pokonuje 3 km do wioski Tsada. Z Tsady prowadzi w dół do Pafos drogą Pafos - Polis.

Punkt początkowy: Geroskipou
Punkt końcowy: Pafos
Dystans całkowity: 24km
Poziom trudności: Trasa średnio trudna. Wymaga roweru górskiego o 21 prędkościach.
Warunki drogowe: Różnorodne powierzchnie.
   
 
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.