fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»rasa rowerowa Machairas – Pitsylia
rasa rowerowa Machairas – Pitsylia
rasa rowerowa Machairas – Pitsylia

Ta 25-kilometrowa trasa prowadzi przez las Machairas i dalej do Pitsylia. Od klasztoru Machairas trasa prowadzi na zachód, przez małe wioski Lazanias i Gouri, gdzie skręca na południe do Farmakas.

Z Farmakas kieruje się na południowy zachód, schodząc w kierunku głównej drogi Nikozja – Palaichori, z zaporą Palaichori po lewej stronie. W tym miejscu droga skręca w lewo i biegnie przez Apliki, wznosząc się stopniowo przez 5 km, aż do samego Palaichori.

Punkt startowy:  klasztor Machairas
Punkt końcowy:  Palaichori
Dystans:  25km
Wzrost wysokości:  240m
Stopień trudności:  Trasa o średnim stopniu trudności z powodu kilku stromych podjazdów. Wymaga roweru ulicznego z co najmniej 14 biegami lub roweru górskiego z 21 biegami.
Warunki drogowe: W większości drogi utwardzone
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.