fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Trasa rowerowa Larnaka – Nisu
Trasa rowerowa Larnaka – Nisu
Trasa rowerowa Larnaka – Nisu

Ta 61-kilometrowa trasa z Larnaki do Nisou przez wzgórza regionu Kakoradjia jest trudna do przejechania i łączy się z wieloma alternatywnymi trasami.
Począwszy od ronda przy porcie w Larnace, jedzie się wzdłuż alei Stratigos Timagia, przejeżdża przez sygnalizację świetlną przy straży pożarnej i jedzie prosto do następnych świateł, gdzie skręca w lewo, aby dojechać do świateł przy kościele Phaneromeni na drodze lotnisko Larnaka – Meneou. Tam skręca w prawo i biegnie na południe, obok ronda przy lotnisku i na południowy zachód do wioski Meneou. Tuż przed miejscowością Kiti skręca w prawo w kierunku wsi Mazotos, która znajduje się około 10 km dalej, za stacją benzynową. Stacja benzynowa jest jednocześnie punktem początkowym trasy Mazotos – Vavatsinia – Korfinou. Z Mazotos trasa biegnie na zachód w kierunku wsi Alaminos i dociera do wsi Korfinou, gdzie spotyka się ze starą drogą Nikozja – Limassol. Następnie skręca w prawo i kieruje się na północ w stronę Nikozji. Od tego momentu trasa staje się trudniejsza ze względu na 6-kilometrowy podjazd o wysokości 220 m w pionie. Następnie trasa prowadzi w dół przez wioski Pirga, Mosfiloti, Alampra i Nisu.


Punkt startowy:  Rondo w porcie Larnaka
Punkt końcowy:  Nisu
Dystans: 61km
Wzrost wysokości:  505m
Stopień trudności:  Trasa średnio trudna, kilka stromych podjazdów wymaga roweru z co najmniej 14 prędkościami
Warunki drogowe:  Droga utwardzona na całej długości
 

 

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.