fbpx
PL
You are here:Home»Places to go»Rural»Cycling»Kofinou - Pafos (Paphos) Cycling Route - Trasa rowerowa Korfinou – Pafos
Kofinou - Pafos (Paphos) Cycling Route - Trasa rowerowa Korfinou – Pafos
Kofinou - Pafos (Paphos) Cycling Route - Trasa rowerowa Korfinou – Pafos

Ta 110-kilometrowa trasa przeznaczona jest dla mocnych rowerzystów i prowadzi w całości wzdłuż starej drogi Nikozja – Limassol – Pafos.
Trasa rozpoczyna się w wiosce Kofinou, kieruje się najpierw na południe, a następnie na południowy zachód, by po przejechaniu przez wioski Choirokoitia, Moni, Amatous i Potamos tes Germasogeias dotrzeć do Limassol. Z Limassol trasa kieruje się na zachód w stronę Zakaki, Fasouri i Kourion, aż do Petra tou Romiou. Następnie biegnie na północny zachód i kończy się w pobliżu stadionu w Pafos.

Punkt początkowy:  Kofinou
Punkt końcowy:  Pafos Stadium
Dystans: 110km
Wzrost wysokości:  510m
Stopień trudności:  trasa o średnim stopniu trudności, bez szczególnie stromych podjazdów, choć niektóre z krótkich odcinków można uznać za takie. Wymaga dobrej jakości roweru z co najmniej 14 biegami.
Nawierzchnia drogi:  dobrej jakości, utwardzona droga na całej długości
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.