fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Muzea i Galerie»Bee & Embroidery Museum Kato Drys
Bee & Embroidery Museum Kato Drys
Bee & Embroidery Museum Kato Drys
Lokalne Muzeum Tradycyjnego Haftu i Złotnictwa Lefkara znajduje się w górskiej wiosce w "Domu Patsalos", który został nazwany na cześć swojego właściciela – członka jednej z najbogatszych rodzin w wiosce.

Cały dom jest zbudowany z lokalnego białego wapienia i zawiera kilka pokoi zbudowanych w różnych okresach od XIX do początku XX wieku. Parter prezentuje tradycyjne życie wiejskie w jadalni i magazynie typu arural, w którym znajdują się duże słoje oraz narzędzia i narzędzia rolnicze.

W trzech pokojach na piętrze znajdują się typowe meble wielkiego domu Lefkara z XIX i początku XX wieku, wraz z tradycyjnymi strojami, biżuterią, srebrnictwem i dużą kolekcją starych haftów Lefkara, z których słynie wioska.

"Dom Patsalos" został zakupiony przez Departament Starożytności w 1983 r. dzięki darowiźnie pana Steliosa Ioannou, a po odrestaurowaniu został oficjalnie otwarty dla publiczności jako muzeum w sierpniu 1988 r.

W osobnym budynku znajduje się rekonstrukcja kuźni wraz z oryginalnymi narzędziami i autentycznymi efektami dźwiękowymi przy pracy kowala.

W ramach projektu Wirtualne Muzea w Larnace możesz zwiedzać muzeum wirtualnie tutaj, z wzbogaconymi i dodatkowymi materiałami z domu lub podczas pobytu w muzeum, tworząc hybdyrowe doświadczenie.

Region: Lefkara Village , Larnaka (Larnaka)
Adres: Sprzęt wędkarski 7700
Nr kontaktowy: Tel.: +357 24 34 23 26
Godziny pracy: Codziennie: 08.30 - 16.00 (16 września - 15 kwietnia) / 09.30 - 17.00 (16 kwietnia - 15 września)
Czynne w okresie: Zamknięte w niektóre święta państwowe.
Wstęp: Wolny
Strona internetowa: https://larnakaregion.com/directory/product/local-museum-traditional-embroidery-and-silversmith-work-lefkara
  Godziny otwarcia i zamknięcia, a także opłaty za wstęp mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Zaleca się śledzenie ewentualnych zmian przed wizytą.
 
 
 

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.