fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Muzea i Galerie»Lokalne Muzeum Etnograficzne w Geroskipou (Local Ethnographic Museum of Geroskipou)
Fyti Weaving Museum
Lokalne Muzeum Etnograficzne w Geroskipou (Local Ethnographic Museum of Geroskipou)
Muzeum Tkactwa w Fyti prezentuje przykłady słynnych tkanin z wioski i pokazuje, jak od czasów średniowiecza uprawiano to rzemiosło na starodawnych krosnach.

Unikalny styl tkacki znany jest lokalnie jako fythkiotika i charakteryzuje się różnorodnością wzorów i bogatą kolorystyką.

Region: Pafos
Adres:  wioska Fyti, 25 km na północny-wschód od Pafos
Kontakt:  tel.: +357 99 824 544 / +357 99 211 524
Godziny otwarcia: listopad-kwiecień: poniedziałek-sobota: 09.00–12.00 i 13.00–16.00, maj-październik: poniedziałek-sobota: 08.00–12.00 i 14.00–17.00, niedzielne wizyty tylko z rezerwacją.
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta państwowe.
Cena biletu: wstęp bezpłatny
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.