fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Muzea i Galerie»Muzeum Sztuki Ludowej w Arsos
Muzeum Sztuki Ludowej w Arsos
Muzeum Sztuki Ludowej w Arsos
Muzeum Sztuki Ludowej w górskiej miejscowości Arsos zostało założone w 1997 roku i mieści się w odrestaurowanej XVIII-wiecznej rezydencji, która jest wpisana na listę zabytków.

Muzeum prezentuje życie codzienne i tradycje mieszkańców tego regionu, który jest przede wszystkim regionem produkcji wina. Wśród wielu eksponatów znajdują się narzędzia, meble i sprzęty z dawnych czasów związane z uprawą winorośli i innymi miejscowymi zawodami.

Godne uwagi eksponaty to kocioł używany do produkcji napoju alkoholowego zivania oraz prezentacja produkcji wina w piwnicy, gdzie zachowano tradycyjny linos z dużymi glinianymi dzbanami, prasą i innymi tradycyjnymi narzędziami winiarskimi.

W budynku znajduje się również stała wystawa starych zdjęć zrobionych podczas ważnych wydarzeń i okazji w przeszłości, a okresowo organizowane są tu czasowe wystawy fotografii i sztuki oraz inne imprezy.

Region: tereny Troodos (dystrykt Limassol)
Adres:  wioska Arsos.
Współrzędne GPS: szer.: 34.841552 dł.: 32,768822
Kontakt:  tel.: +357 25 943 223 / +357 25 243 347
Godziny otwarcia: po wcześniejszej rezerwacji
Okres działania: cały rok, zamknięte w święta państwowe
Cena biletu: wstęp bezpłatny
Strona internetowa: http://www.arsos.org.
  Godziny otwarcia i zamknięcia oraz ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie bez wcześniejszej informacji. Sugeruje się sprawdzenie podstawowych informacji przed wizytą.
 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.