fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Wioski»Psematismenos village
Psematismenos village
Psematismenos village
Położona w regionie Larnaka (Larnaka) wioska Psematismenos jest mała, spokojna i urocza, o starożytnych korzeniach i tradycyjnym charakterze. Znajduje się 31 km na południowy zachód od Larnaki i można do niego dojechać autostradą A5, a następnie A1. W połowie drogi do Limassolskręcamy do wioski Psematismenos.

Obszar ten był zamieszkany od czasów prehistorycznych - o czym świadczą znaleziska archeologiczne - podczas gdy uważa się, że sama wioska została założona w okresie bizantyjskim i uprawia między innymi owoce cytrusowe, oliwki i chleb świętojański.

Godnym uwagi zabytkiem jest wiejski kościół, który jest poświęcony Agia Marina i pochodzi z XVI wieku. Został całkowicie przebudowany w 1886 roku, a jego sanktuarium zawiera wiele starych fresków, a ikonostas pochodzi z 1850 roku.
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.