fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Szlakiem Cypryjskich Winnic»Szlak winiarski Doliny Diarizos (wiejski)
Szlak winiarski Doliny Diarizos (wiejski)
Szlak winiarski Doliny Diarizos (wiejski)
Wybierz się w fascynującą podróż wzdłuż rzeki Diarizos, przez piękne, dziewicze, zielone krajobrazy usiane malowniczymi winnicami, aby odkryć mniej znany region produkcji wina – Dolinę Diarizos, położoną na wschód od Pafos.

Niepozorna, ale zapierająca dech w piersiach trasa przebiega przez 14 wiosek położonych na wzgórzach, z możliwością odwiedzenia tylko dwóch – ale znaczących – winiarni, które sprawiają, że region ten zajmuje ważne miejsce na mapie produkcji wina na wyspie.
Położone na niższej wysokości niż inne główne obszary uprawy winorośli, wina produkowane na tym terenie są wyjątkowe. Wspinając się w górę, można napotkać 18 różnych rodzajów winorośli, wśród których dominuje lokalna odmiana mavro (czerwona). Spokojne krajobrazy oraz interesująca flora i fauna są dodatkowo podkreślane przez prawdziwą gościnność miejscowej ludności i przyjemne doznania płynące z rozwijającego się handlu winem.

Ta zielona trasa prowadzi przez: Pafos, Acheleia, Kouklia, Nikokleia, Choletria, Stavrokonnou, Kelokedara, Salamiou, Mesana, Arminou, Filousa, Agios Nikolaos, Praitori, Kedares, Agios Georgios, Mamonia i Fasoula.

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.