fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Tereny Wiejskie»Szlakiem Cypryjskich Winnic»Laona - Akamas Wine Route (Akamas region) - Laona – Szlak winny Akamas (region Akamas)
Laona - Akamas Wine Route (Akamas region) - Laona – Szlak winny Akamas (region Akamas)
Laona - Akamas Wine Route (Akamas region) - Laona – Szlak winny Akamas (region Akamas)
Podróżuj przez sugestywny region surowego wybrzeża i uroczych małych wiosek, obfitujący w kulturę i bujną winorośl oraz posiadający wyjątkowy charakter, który jest zarówno rustykalny, jak i współczesny.

Położone na północno-zachodnim wybrzeżu Cypru urocze wioski i winiarnie zapraszają do odwiedzenia owiewanych wiatrem winnic, w których można odkryć rodzimą odmianę winorośli xynisteri (białą), rosnącą w klimacie łagodzonym przez morską bryzę.

Wytwarzane tu wina są chłodne, ale solidne, o delikatnym aromacie i należą do najlepszych win białych produkowanych na wyspie. Jeśli chodzi o wina czerwone, region ten również produkuje jedne z najlepszych, a to dzięki rzadkiej i starożytnej odmianie winorośli maratheftiko.
Oprócz wizyty w czterech winiarniach, region oferuje mnóstwo tradycyjnych tawern, wspaniałe widoki, intensywne piękno przyrody i możliwość zwiedzenia zachwycającego półwyspu Akamas.

Ta nierówna trasa prowadzi przez: Pafos, Mesogi, Tsada, Stroumbi, Kathikas, Akourdaleia, Pano Arodes, Kato Arodes, Ineia, Druseia, Polis i Pegeia.VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.