fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Sports & Training»Golf»Aphrodite Hills Golf - PGA National, Cyprus
Aphrodite Hills Golf - PGA National, Cyprus
Aphrodite Hills Golf - PGA National, Cyprus
Położony między Pafos (Pafos) a Limassol, Aphrodite Hills to wielokrotnie nagradzany zintegrowany kompleks golfowy i rekreacyjny z mistrzowskim 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez znanego architekta pól golfowych Cabella B. Robinsona.

Z widokiem na bezkresny błękit Morza Śródziemnego, uderzającą cechą pola par 71 jest głęboki kanion, który oddziela dwa płaskowyże i został pięknie wkomponowany w jego projekt. Usiane drzewami oliwnymi i karobowymi pole golfowe na Wzgórzach Afrodyty oferuje idealną mieszankę wymagających bunkrów doniczkowych, wypielęgnowanych fairwayów z bujną trawą bermudzką i wielopoziomymi polami gry- wszystko z widokiem na legendarne miejsce narodzin starożytnej greckiej bogini, Afrodyty.

Jedną z charakterystycznych cech pola o długości 6 299 metrów jest 7. dołek, który jest jednym z najbardziej spektakularnych par 3 w Europie. Dołek schodzi stromo w dół przez kanion na dużą zieleń, położoną w gaju drzew oliwnych.

Pole - które zostało otwarte w 2002 roku - może pochwalić się również dwustronnym poligonem treningowym o długości 350 metrów, czterema greenami z bunkrami, obiektami do ćwiczeń krótkiej gry i trzema dołkami akademii. Trzech profesjonalnych instruktorów golfa jest dostępnych na indywidualne lub grupowe lekcje na trzydołkowym polu akademii, a także w pełni wyposażony Pro Shop.

Pięknie urządzony klub z barem, restauracją i tarasami wychodzi na zieleń i może organizować specjalne imprezy i prywatne przyjęcia, a ośrodek obejmuje również pięciogwiazdkowy luksusowy hotel Aphrodite Hills, akademię tenisa, zaplecze fitness, luksusowe wille, wille i apartamenty dla juniorów, spa i plac wiejski ze sklepami i restauracjami.
Wizją Cypru jest zmiana pozycji na światowym rynku wakacyjnym, aby zapewnić bardziej zróżnicowany i ostatecznie bardziej zrównoważony produkt. Nowa Narodowa Strategia Turystyki 2030 z pewnością przyniesie głębokie rezultaty w zakresie dywersyfikacji i utrzyma sektor na trajektorii wzrostu przez kolejne dziesięciolecia.

Turystyka golfowa stale się rozwija dzięki całorocznej dobrej pogodzie na wyspie i dzięki obiektom takim jak ten, w którym jesteśmy teraz. 18-dołkoweMiędzynarodowe standardowe pola golfowe i wyjątkowe udogodnienia. PGA NationalCyprus, pierwsze i jedyne certyfikowane pole golfowe na Cyprze, jest dowodem na to, że bardzo poważnie podchodzimy do realizacji naszej wizji.

Ponadto Cypr dowiódł swojej odporności i zdolności do adaptacji oraz jest dobrze przygotowany do osiągnięcia swoich celów i urzeczywistnienia wizji.

Doskonała pogoda, bezpieczna destynacja i wyjątkowe udogodnienia sprawiły, że European Tour odbywa się obecnie na naszej wyspie.

Oba wydarzenia (The Aphrodite Hills Cyprus Open Trophy (29 października – 1 listopada 2020 r.) oraz 2. turniej, Aphrodite Hills CyprusShowdown (od 5 do 8 listopada) zostały rozegrane w Aphrodite Hills Resort, a pula nagród wyniosła 1 milion euro za każdy turniej. 500 odwiedzających, wśród których znaleźli się jedni z najlepszych zawodowych golfistów na świecie, a także golfiści i profesjonaliści z branży medialnej, wzięli udział w wydarzeniu, podczas gdy turnieje były w pełni relacjonowane przez telewizję i media z sieci European Tour Productions i Sky Sports Television, docierając do ponad 400 milionów subskrybentów na całym świecie.
 
 www.aphroditehills.com
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.