fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Sports & Training»Golf»Eléa Estate Golf Club
Eléa Estate Golf Club
Eléa Estate Golf Club

Eléa Golf Club, położony w Gesroskipou, w regionie Pafos, 8 km od Pafos i lotniska, jest częścią prestiżowego, wielokrotnie nagradzanego Eléa Estate. To wymagające 18-dołkowe pole golfowe, zaprojektowane przez legendarnego brytyjskiego golfistę Sir Nicka Faldo.

Pole par 71 o powierzchni 6195 metrów (z czarnych tee), z zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Śródziemne, łączy w sobie liczne elementy naturalnego krajobrazu, wzgórza, dojrzałe drzewa karobowe i oliwne oraz zwietrzałe skały wapienne, które uderzająco kontrastują z ciemnozielonymi fairwayami i półdeptakami z trawy paspalum. Wiele dołków jest otoczonych śródziemnomorskimi trawami i obfitością dzikich ziół oraz rodzimej flory, która pozwala na rozwój lokalnej fauny.

Pole Eléa, otwarte od 2010 roku, Sir Nick starannie zaprojektował tak, aby każdy dołek stanowił „strategiczną zagadkę” dla „przemyślanego” golfa. Pole jest dodatkowo wspierane przez Elea Golf Academy i jej PGA Professionals. Znajduje się na nim pełnowymiarowy driving range – z docelowymi greenami i bunkrami, pole do ćwiczeń krótkiej gry oraz wspaniały putting green, z którego roztacza się imponujący widok na całe pole. Na pole można wejść pieszo lub wypożyczyć wózki.

W stylowym domu klubowym, inspirowanym tradycyjną architekturą wyspy, znajdują się bary i restauracje, biblioteka i przytulne kominki. Z kilku tarasów i balkonów roztaczają się spektakularne widoki na pole golfowe i morze.

Na terenie posiadłości znajdują się również luksusowe wille i apartamenty, hotel butikowy, obiekty spa oraz wiele wysokiej klasy lokali gastronomicznych i rozrywkowych.
 

www.eleaestate.com

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.