fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Sports & Training»Golf»Minthis Golf Club
Minthis Golf Club
Minthis Golf Club
Minthis to piękne i wymagające pole golfowe, które wije się obok XII-wiecznego klasztoru z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry Troodos i dalej. 18-dołkowe mistrzowskie pole golfowe może poszczycić się wspaniałymi dołkami, których cechą charakterystyczną są rozciągające się z nich wspaniałe widoki. Pole organicznie podąża za naturalnym pofałdowaniem terenu, zapętla się obok zbiorników wodnych i starożytnych gajów, setek drzew oliwnych, sadów owocowych i winorośli, a w oddali widać góry.

Zaprojektowane przez legendarnego architekta golfa Donalda Steela w 1994 roku i odnowione przez znanych projektantów pól golfowych Mackenzie i Ebert pole jest doskonałym przykładem ich filozofii, zgodnie z którą pola golfowe powinny pasować do terenu, być zgodne z otoczeniem i skupiać się na szczegółach.

Niewiele jest miejsc tak spokojnych do gry towarzyskiej, wzniesione tee zachęcają wszystkich do gry, a wąskie, porośnięte drzewami fairway'e stanowią wyzwanie, gdzie każde uderzenie wymaga uważnej oceny. Mackenzie i Ebert przekształcili także 14. dołek w doskonały dołek popisowy, jedyny wyspowy green na Cyprze. Na dodatek jest to pole zapętlone, gdzie każda dziewiątka wraca do domku klubowego, idealnego na poczęstunek w połowie drogi.
Imponujący domek klubowy jest towarzyskim sercem klubu golfowego, z którego roztacza się fantastyczny widok na pole golfowe i malowniczą dolinę. Salon, taras golfowy i koktajl bar to idealne miejsce na drinki przed i po grze, a restauracja przetwarza najlepsze lokalne i międzynarodowe składniki na kulinarne przysmaki. W domku klubowym znajduje się również w pełni wyposażony Pro Shop.

Minthis posiada również akademię golfa, której celem jest stworzenie wyjątkowych doświadczeń w nauce gry w golfa, aby poprawić jakość gry i uczynić ją jeszcze bardziej przyjemną.

Ośrodek ma zapierające dech w piersiach położenie na wzgórzu, w sercu regionu winiarskiego Pafos. Znajdujący się zaledwie dziesięć minut drogi od Pafos ośrodek otaczają urocze, tradycyjne wioski, dzięki którym można poczuć się jak na Cyprze.

www.minthisresort.com
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.