fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Sports & Training»Golf»Minthis Golf Club
Minthis Golf Club
Minthis Golf Club
Minthis to piękne i wymagające pole golfowe, które wije się obok XII-wiecznego klasztoru z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry Troodos i dalej. 18-dołkowe mistrzowskie pole golfowe może poszczycić się wspaniałymi dołkami, których cechą charakterystyczną są rozciągające się z nich wspaniałe widoki. Pole organicznie podąża za naturalnym pofałdowaniem terenu, zapętla się obok zbiorników wodnych i starożytnych gajów, setek drzew oliwnych, sadów owocowych i winorośli, a w oddali widać góry.

Zaprojektowane przez legendarnego architekta golfa Donalda Steela w 1994 roku i odnowione przez znanych projektantów pól golfowych Mackenzie i Ebert pole jest doskonałym przykładem ich filozofii, zgodnie z którą pola golfowe powinny pasować do terenu, być zgodne z otoczeniem i skupiać się na szczegółach.

Niewiele jest miejsc tak spokojnych do gry towarzyskiej, wzniesione tee zachęcają wszystkich do gry, a wąskie, porośnięte drzewami fairway'e stanowią wyzwanie, gdzie każde uderzenie wymaga uważnej oceny. Mackenzie i Ebert przekształcili także 14. dołek w doskonały dołek popisowy, jedyny wyspowy green na Cyprze. Na dodatek jest to pole zapętlone, gdzie każda dziewiątka wraca do domku klubowego, idealnego na poczęstunek w połowie drogi.
Imponujący domek klubowy jest towarzyskim sercem klubu golfowego, z którego roztacza się fantastyczny widok na pole golfowe i malowniczą dolinę. Salon, taras golfowy i koktajl bar to idealne miejsce na drinki przed i po grze, a restauracja przetwarza najlepsze lokalne i międzynarodowe składniki na kulinarne przysmaki. W domku klubowym znajduje się również w pełni wyposażony Pro Shop.

Minthis posiada również akademię golfa, której celem jest stworzenie wyjątkowych doświadczeń w nauce gry w golfa, aby poprawić jakość gry i uczynić ją jeszcze bardziej przyjemną.

Ośrodek ma zapierające dech w piersiach położenie na wzgórzu, w sercu regionu winiarskiego Pafos. Znajdujący się zaledwie dziesięć minut drogi od Pafos ośrodek otaczają urocze, tradycyjne wioski, dzięki którym można poczuć się jak na Cyprze.

www.minthisresort.com