fbpx
PL
You are here:Home»Discover Cyprus»Sports & Training»Golf»Pole golfowe Secret Valley
Pole golfowe Secret Valley
Pole golfowe Secret Valley

Położone w malowniczej dolinie w Pafos, przy Petra tou Romiou – miejscu, w którym według legendy urodziła się Afrodyta, starożytna grecka bogini miłości – pole golfowe Secret Valley oferuje wspaniałe otoczenie, przyjazną, swobodną atmosferę i czerpanie pełnym garściami radość z gry.
Hans-Georg Erhardt i Snorri Vilhjalmsson z Golf & Land Design są architektami pola, a Tony Jacklin – czterokrotny kapitan Ryder Cup oraz zwycięzca British Open i US Open – podpisał się pod nowym wyglądem pola.

Dzięki starannemu rozplanowaniu w naturalnym krajobrazie i dojrzałej roślinności w dolnej części doliny otoczenie jest wyraźnie cypryjskie i ma unikalny śródziemnomorski charakter. Wykorzystując strome zbocza wzgórza, pole oferuje spektakularne miejsca na kołeczki (ang. tee) oraz rozległe widoki na dolinę i ocean.
Niedawno przebudowane i otwarte w 2013 roku pole par 71 o powierzchni 5700 metrów rozwija się na falujących bermudzkich fairway'ach i bentgrassowych greenach. Na polu znajduje się również akademia, w której zajęcia prowadzi profesjonalista PGA. Nowoczesne pole treningowe ma 22 zadaszone zatoki, duże obszary do trenowania puttingu (uderzeń putterem), chippingu (krótkich uderzeń) i pitchingu (uderzeń typu „pitch”) greeny oraz rozwiązania wewnętrzne. W najniższym punkcie pól golfowych, gdzie plaża łączy się z polem golfowym, znajduje się oświetlona, 3-dołkowa pętla do gry wieczornej.
Elegancki domek klubowy jest wykończony drewnem i kamieniem, posiada przytulne miejsca do siedzenia i kominek, a z dwóch balkonów roztacza się widok na dolinę. W restauracji serwowane są wyśmienite dania kuchni międzynarodowej. Na terenie klubu golfowego znajduje się również luksusowy kompleks willi i apartamentów – Venus Rock Resort.
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.