fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Sport i Trening»Kitesurfing i Windsurfing»Kitesurfing i Windsurfing
Dzięki godnym pozazdroszczenia, stałym warunkom morskim i dogodnym wiatrom dostępnym przez cały rok, na Cyprze można uprawiać dwa z najbardziej podnoszących poziom adrenaliny sportów morskich, a wyspa jest znana na całym świecie jako najlepsze miejsce do uprawiania zarówno windsurfingu, jak i kitesurfingu. Choć różnią się one pod względem stylu i wymaganych umiejętności, oba sporty opierają się na równowadze, koordynacji i określonych warunkach klimatycznych, które spełnia wiele nadmorskich miejsc na całej wyspie. Bardziej znany sport, jakim jest windsurfing, można uprawiać na wielu zorganizowanych plażach, u licencjonowanych i uznanych operatorów i w klubach.

Kitesurfing, choć stosunkowo nowy, zdobywa nowych fanów i jest szczególnie popularny na plażach Larnaki w wioskach Mazotos/Kiti, gdzie badania warunków wiatrowych wykazały, że obszar ten nie tylko należy do najlepszych miejsc na wyspie do uprawiania kitesurfingu, ale także w całym regionie śródziemnomorskim. Ponieważ sport ten wykorzystuje zarówno wiatr, jak i wodę, więc niezmienne wiatry przez cały rok, których szczyt przypada na okres od maja do października sprawiają że są to miejsca szczególnie korzystne do uprawiania tego rodzaju rekreacji.

Kitesurfing na wyspie przyciąga także wielkie międzynarodowe sławy przyjeżdżające na najważniejsze imprezy, w tym turnieje organizowane w miesiącach letnich przez dwie oficjalne klubo-szkoły kitesurfingu.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Kahuna Surfhouse Centre
www.kahunasurfhouse.eu

Kiteboarding Cyprus
http://kiteboardingcyprus.com

Kiteflex
www.kiteflex.com

Kitemed Kitesurfing School
www.kitemed.com

Windsurf and Kite Club in Cyprus VULCAN
http://vulcansurf.com/en/

Windsurf City Cyprus
www.windsurfcitycyprus.com
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.