fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Sport i Trening»Żeglarstwo»Żeglarstwo

Bezkresne, błękitne morza Cypru oferują doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa i jachtingu przez cały rok, dzięki korzystnym temperaturom, spokojnym wodom i brakowi zanieczyszczeń. W połączeniu z idealnymi warunkami wiatrowymi i wspaniałą, surową linią brzegową, czynniki te przyciągają zarówno entuzjastów, jak i profesjonalistów z całego świata.

W ciągu roku odbywa się tu wiele ważnych wyścigów i regat żeglarskich, natomiast żeglarze rekreacyjni mogą znaleźć społeczność i udogodnienia w dwóch marinach, pięciu portach i licznych zatokach. Wszystkie istotne informacje dotyczące żeglarstwa na wyspie, wraz z kalendarzem imprez i ważnymi wytycznymi, można znaleźć na stronie Cypryjskiej Federacji Żeglarskiej (CYSAF).

Jako krajowy organ zarządzający sportem żeglarskim na Cyprze, CYSAF jest członkiem Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej (ISAF) oraz Europejskiej Federacji Żeglarskiej (EUROSAF). Jest też oficjalnym organem zajmującym się promocją żeglarstwa na Cyprze, a także reprezentowaniem cypryjskiego żeglarstwa na poziomie międzynarodowym. 
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.