fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Vathia Gonia Beach - Blue Flag - Plaża Vathia Gonia – Błękitna Flaga
Vathia Gonia Beach - Blue Flag - Plaża Vathia Gonia – Błękitna Flaga
Vathia Gonia Beach - Blue Flag - Plaża Vathia Gonia – Błękitna Flaga
Bezwietrzne wybrzeże ze spokojnymi wodami.

Położona 2,2 km na zachód od centrum popularnego kurortu Agia Napa, 300-metrowa plaża Vathia Gonia to piękny odcinek wybrzeża, który znajduje się 400 metrów na wschód od bardziej zatłoczonej zatoki Nissi.

Piaszczysta plaża z naturalną skalistą zatoką pokryta jest drobnym, złotym piaskiem, a jej krystalicznie czyste wody są stosunkowo spokojne. Na plaży zupełnie nie występują wiatry.

Znajdują się tam toalety, przebieralnie, leżaki, parasole i sprzęt do uprawiania sportów wodnych, a w pobliżu są miejsca noclegowe i liczne restauracje. Na plaży zainstalowano innowacyjny system (SeaTrac), który zapewnia autonomiczny, pełny dostęp do morza dla osób niepełnosprawnych.

W okresie od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Wybrzeże jest oddzielone ścieżką dla pieszych, która łączy plażę z malowniczym portem Agia Napa w jednym kierunku i plażą Makronissos w drugim, gdzie znajdują się grobowce Makronissos (stanowisko archeologiczne).

Można tu łatwo dojść pieszo, dojechać rowerem lub samochodem, a na miejscu znajdują się parkingi.

Współrzędne GPS:    Lat (szer.):  34.98697; Lon (dł.): 33.97961

       
The official portal of Cyprus tourism recommends to all our Indian tourists: use coupons and promo codes from The Hindu! for your online shopping. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love Перейдите на официальное зеркало Вавада и играйте без блокировок.