fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Nissi – Błękitna Flaga
Plaża Nissi – Błękitna Flaga
Plaża Nissi – Błękitna Flaga

Złota, piaszczysta plaża.

Położona 3,3 km na zachód od centrum popularnego kurortu turystycznego Agia Napa, 600-metrowa plaża Nissi należy do najbardziej znanych w regionie, przyciągając tłumy dzięki kuszącemu połączeniu pięknego wybrzeża, muzyki, barów i imprez plażowych.

Pokryta drobnym, złotym piaskiem plaża znajduje się w naturalnej zatoce, a jej wody są płytkie i spokojne, osłonięte od wiatru. Stanowi ona część większego obszaru Nissi, a swoją nazwę wzięła od małej wyspy (z gr. nissi), która znajduje się w pobliżu.

Udogodnienia na plaży obejmują toalety, przebieralnie, leżaki, parasole, sprzęt do uprawiania sportów wodnych, bary na plaży, szkołę nurkowania i organizowane imprezy, natomiast w okolicy znajduje się wiele miejsc noclegowych, restauracji i kiosków.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Dostęp do plaży jest łatwy pieszo, rowerem lub samochodem, a przy plaży znajdują się parkingi. Plaża jest również dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.98829; Lon (dł.): 33.9712
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.