fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Nissi Bay Beach - Blue Flag - Plaża zatoki Nissi – Błękitna Flaga
Nissi Bay Beach - Blue Flag - Plaża zatoki Nissi – Błękitna Flaga
Nissi Bay Beach - Blue Flag - Plaża zatoki Nissi – Błękitna Flaga

Charakterystyczna zatoka z naturalną piaszczystą aleją.

Położona 3,5 km na zachód od centrum popularnego kurortu turystycznego Agia Napa, 300-metrowa plaża zatoki Nissi słynie z małej wysepki i piaszczystej alei – naturalnego zjawiska, charakterystycznego dla tego regionu.

Plaża złożona z wybrzeża i skał w środkowej i zachodniej części ma drobne, złote piaski i spokojne, krystalicznie czyste wody morskie, osłonięte od wiatrów. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych plaż na wyspie, dzięki słynnej wysepce znajdującej się w niewielkiej odległości od wybrzeża, podczas gdy plaża Makronissos jest łatwo dostępna, wraz ze znajdującym się na niej stanowiskiem archeologicznym – grobowcami Makronissos.

Udogodnienia na plaży obejmują toalety, przebieralnie, leżaki, parasole i sprzęt do uprawiania sportów wodnych, a w okolicy znajduje się wiele restauracji i kiosków.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Do plaży można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem lub samochodem, są tu też parkingi.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.98787; Lon (dł.): 33.96803
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.