fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Pantachou – Błękitna Flaga
Plaża Pantachou – Błękitna Flaga
Plaża Pantachou – Błękitna Flaga

Najdłuższa plaża w Agia Napa.

Położona na wschód od portu popularnego kurortu turystycznego Agia Napa plaża Pantachou o długości 1,2 km jest najdłuższym pasem przybrzeżnym w regionie, zaczynającym się od portu i ciągnącym się aż do plaży Glyki Nero.

Długa, naturalna zatoka pokryta jest drobnym, złotym piaskiem, a jej krystalicznie czyste wody morskie są stosunkowo spokojne.

Na plaży znajdują się toalety, przebieralnie, leżaki, parasole i sprzęt do uprawiania sportów wodnych, a w okolicy jest wiele miejsc noclegowych, restauracji i kiosków.

Oprócz możliwości skorzystania z wycieczki łodzią z portu – lub po prostu spaceru, aby zobaczyć piękne, kołyszące się łodzie – plaża łączy się również z niektórymi głównymi atrakcjami w okolicy, w tym z Muzeum Miejskim Talasa Agia Napa (gr. Thalassa Agia Napa) o tematyce morskiej, średniowiecznym klasztorem i starym akweduktem.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Dostęp do plaży jest łatwy pieszo, rowerem lub samochodem, a przy plaży znajdują się parkingi.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.98426; Lon (dł.): 34.00802
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.