fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Landa – Błękitna Flaga
Plaża Landa – Błękitna Flaga
Plaża Landa – Błękitna Flaga

Długi odcinek, który łączy popularne plaże.

Położona 4 km na zachód od centrum popularnego kurortu turystycznego Agia Napa, długa na 400 m plaża Landa znajduje się w połowie drogi między plażami zatoki Nissi i Makronisos.

Ta duża piaszczysta plaża ma naturalną zatokę i pokryta jest drobnym, złotym piaskiem, a woda morska jest krystalicznie czysta i spokojna. Jej nazwa oznacza w lokalnym dialekcie „staw”.

Na plaży znajdują się toalety, przebieralnie, leżaki, parasole i sprzęt do uprawiania sportów wodnych. W pobliżu znajduje się wiele miejsc noclegowych, restauracji i kiosków.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy. Plaża oferuje również dostęp dla osób niepełnosprawnych, w tym specjalny wózek inwalidzki znajdujący się przy wieży ratowniczej, który umożliwia osobom niepełnosprawnym wejście do morza z pomocą ratowników.

Wzdłuż wybrzeża biegnie ścieżka dla pieszych, która łączy pobliską plażę Vathia Gonia z plażą Makronisos, gdzie można łatwo dotrzeć do interesującego stanowiska archeologicznego – grobowców Makronissos. W okolicy znajduje się również miejsce na piknik.

Można tu łatwo dojść pieszo, dojechać rowerem lub samochodem, są też parkingi.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.98743; Lon (dł.): 33.95833
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.