fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Protaras (Zatoka Drzewa Figowego) – Błękitna Faga
Plaża Protaras (Zatoka Drzewa Figowego) – Błękitna Faga
Plaża Protaras (Zatoka Drzewa Figowego) – Błękitna Faga
Plaża w popularnym kurorcie turystycznym.

Plaża Protaras, częściej nazywana Zatoką Drzewa Figowego, położona w popularnym kurorcie turystycznym Protaras, w wypoczynkowej miejscowości Paralimni, charakteryzuje się drobnym, złotym piaskiem i krystalicznie czystą wodą.

Udogodnienia na plaży obejmują toalety, przebieralnie, leżaki, parasole i zaplecze do uprawiania sportów wodnych, podczas gdy w jej pobliżu znajdują się różnorodne miejsca zakwaterowania, restauracje i sklepy.

Od kwietnia do października na plaży czuwają ratownicy ze sprzętem ratunkowym oraz do udzielania pierwszej pomocy.

Plaża jest również przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, m.in. dysponuje  specjalnym wózkiem inwalidzkim znajdującym się w wieży ratowników, dzięki któremu, przy ich pomocy, osoby z niepełnosprawnością mogą dostać się do morza.

Do plaży można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem lub samochodem. Dostępny jest parking.

GPS coordinates: Lat: 35.012567 Lon: 34.058549

 

VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.