fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Kastella, Larnaka – Błękitna Flaga
Plaża Kastella, Larnaka – Błękitna Flaga
Plaża Kastella, Larnaka – Błękitna Flaga
Mała plaża „tropikalna”.

Położona przy przystani rybackiej Psarolimano w Larnace, plaża Kastella to 600-metrowy pas z drobnymi piaskiem w różnych odcieniach brązu i beżu, spokojną, czystą i płytką wodą morską oraz odrobiną zieleni.

Na plaży znajduje się szereg usług i udogodnień, w tym toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, luksusowe podwójne leżaki, parasole, bar na plaży i kosze na śmieci, a wyposażenie i styl obiektów sprawia wrażenie tropikalnej wyspy.

W okresie od czerwca do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

W okolicy plaży znajduje się wiele tradycyjnych tawern rybnych, słynących ze świeżych ryb złowionych przez miejscowych rybaków w pobliskiej przystani rybackiej.

Ponadto w pobliżu znajdują się restauracje, bary, lodziarnie i kioski. Dzięki temu plaża Kastella przyciąga zarówno rodziny, jak i młodsze osoby.

Dostęp do plaży jest łatwy i bezpieczny – pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, ponieważ przystanek autobusowy znajduje się kilka metrów wzdłuż drogi, a równolegle biegnie ścieżka rowerowa. Naprzeciwko plaży znajduje się parking miejski, a także sąsiadująca z nim wiata rybacka.

Plaża jest również przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.89834; Lon (dł.): 33.63887
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.