fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Yanathes – Błękitna Flaga
Plaża Yanathes – Błękitna Flaga
Plaża Yanathes – Błękitna Flaga

Piaszczysta, przyjazna dla środowiska plaża.

Plaża Yanathes w Larnace w podokręgu Voroklini to 300-metrowy pas drobnego piasku w różnych odcieniach brązu i beżu, spokojnych, czystych i płytkich wód morskich oraz lokalnej roślinności i zieleni.

Na plaży znajdują się toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, kosze na śmieci, pojemniki na surowce wtórne i oznakowanie przyjazne dla środowiska.

Od czerwca do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Wzdłuż wybrzeża można uprawiać różne sporty wodne, są tu też restauracje i punkty gastronomiczne, co sprawia, że jest to dobry wybór dla rodzin i młodszych osób.

Na plażę można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a także skorzystać z parkingów dla samochodów i rowerów.

Plaża oferuje również dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.972938; Lon (dł.): 33.680325
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.