fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Akti Olympion B – Błękitna Flaga
Plaża Akti Olympion B – Błękitna Flaga
Plaża Akti Olympion B – Błękitna Flaga

Nadmorski pas pełen udogodnień.

Położona w mieście Limassol plaża Akti Olympion B łączy się z plażą Akti Olympion A i razem tworzą 2-kilometrowy pas, który jest uważany za jeden z najbardziej dostępnych i wygodnych w Limassol, oferując, oprócz pięknego wybrzeża, szeroką gamę udogodnień.

Ciemnoszary piasek jest wystarczająco ubity, dzięki czemu można na tej plaży uprawiać jogging,

a spokojne wody sprawiają, że jest ona bardzo popularna wśród wszystkich osób odwiedzających to miejsce.

Na plaży znajdują się toalety, prysznice i przebieralnie (tylko po wschodniej stronie plaży), leżaki, parasole i sprzęt do uprawiania sportów wodnych, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia plażowa, ławki w cieniu drzew, a także dostęp do infrastruktury plaży Akti Olimpion A.
W okolicy znajdują się również kawiarnie, bary, restauracje, kioski, sklepy, hotele i lokale rozrywkowe. Plaża jest dostępna dla osób niepełnosprawnych.
Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Pobliskie molo w Enaerios jest popularne wśród wędkarzy, a na jego placu znajdują się osłonięte ławki na trawiastym terenie porośniętym bujnymi drzewami. Plaża jest również dobrym punktem wyjścia do dalszego zwiedzania okolicy, gdzie o krok od jej piasków znajduje się wiele atrakcji.
Dostęp do niej jest łatwy pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, ponieważ w pobliżu znajduje się sieć ścieżek rowerowych, szlaków dla pieszych, środków transportu publicznego i parkingów.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.684094; Lon (dł.): 33.059965
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.