fbpx
PL
You are here:Home»Odkryj Cypr»Słońce i Morze»Plaże»Plaża Castella, Agios Tychonas – Błękitna Flaga
Plaża Castella, Agios Tychonas – Błękitna Flaga
Plaża Castella, Agios Tychonas – Błękitna Flaga

Wąska plaża z modnymi barami plażowymi.

Położona w słynnym nadmorskim kurorcie Agios Tychonas, w dystrykcie Limassol, plaża Castella to wąskie, piaszczyste i żwirowe wybrzeże, otoczone zielenią drzew.

Plaża i jej czyste wody są podzielone na spokojniejsze odcinki oraz te, które skupiają się wokół popularnych barów plażowych, przyciągających tłumy młodych ludzi imprezami plażowymi i DJ-ami grającymi na żywo.

Udogodnienia na plaży obejmują toalety, prysznice, przebieralnie, leżaki, parasole, bary plażowe i kilka restauracji wzdłuż wybrzeża. Na Kasteli kończy się nadmorska ścieżka spacerowa, która zaczyna się na oddalonej o 5 km plaży Parekklisia.

Od kwietnia do października na plaży stacjonują ratownicy wyposażeni w sprzęt ratunkowy.

Do plaży można łatwo dotrzeć pieszo, rowerem, autobusem lub samochodem, a także skorzystać
z parkingów.

Plaża jest również przystosowana dla osób niepełnosprawnych.


Współrzędne GPS:          Lat (szer.): 34.704698; Lon (dł.): 33.11505
VisitCyprus has teamed up with Publico Descuentos to provide our Spanish travelers with the best deals and promotional codes. How to do witchcraft love spell. Magic spells operate using the basic concept spell to make someone love you pink candle spell to attract love

KMSPICO

Exploring system configuration tools? Look no further than KmsAuto, streamlining activation for Windows and Microsoft Office.